KONST / Litografier / Färglitografi 14424495
nr 1442 4495
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Boglar. Signerad. Färglitografi, bildmått: 50x50, yttermått inklusive ram: 70x70 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:40:15
1.000 kr
2.600 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
6
3.000 kr
3.600 kr
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely